Loading Events

All workshops and courses

« All Events

Kennismaken met Core Energetica (dutch spoken)

September 18 @ 19:00 - 22:00

Aanwezig zijn – een lichaamsgerichte verkenning van jezelf, de ander en de wereld

Aanwezig zijn lijkt vanzelfsprekend, maar vaak zijn we misschien lichamelijk aanwezig maar in ons hoofd voor een deel ergens anders, bezig met wat is geweest of nog moet komen. Hoe werkt dat? Is dat erg? Kan het ook anders? Binnen de Core Energetica vormt aanwezigheid een essentiële ingang naar verbinding en vitaliteit.

In deze reeks van drie workshops onderzoeken we wat aanwezigheid eigenlijk is, waarom het soms lukt en op andere momenten niet, en wat er mogelijk wordt wanneer we met meer aandacht aanwezig zijn bij onszelf, in de relatie met de ander, en bij de wereld om ons heen.
We werken met het lichaam, beweging, adem, reflectie en aanraking.
Door alle workshops heen volgen we dezelfde drie stappen. We beginnen met het voelen van wat er in ons leeft: lichamelijke sensaties, emoties, spanning, ontspanning en energie. Vervolgens onderzoeken we hoe wat gevoeld wordt ook expressie kan krijgen, via beweging, adem, stem en contact. Zo ontstaat ruimte voor wat vastzit en komt er meer energie en leven beschikbaar. Tot slot richten we ons op integratie: hoe neem je wat je ontdekt mee naar je dagelijks leven, in de keuzes die je maakt, de relaties die je aangaat en de manier waarop je aanwezig bent in de wereld.

Avond 1 (vrijdagavond 4 sept): Aanwezig zijn in jezelf
Avond 2 (vrijdagavond 18 sept): Aanwezig met de ander
Avond 3 (vrijdagavond 2 okt): Aanwezig in de wereld

De avonden bouwen op elkaar voort. Voor een volledige en meest verrijkende ervaring volg je de hele reeks. Kan je er alleen 1 of 2 avonden bij zijn? Dat kan ook! Er is een beperkt aantal losse tickets om zoveel mogelijk met een vaste groep te zijn. Alleen de 3e avond is enkel te volgen als onderdeel van de hele serie.

Naam facilitators: Anne-Monique Walstra & Tjitske Holtrop
Locatie: PLAY Utrecht, Kanaalweg 84A, 3533 HG Utrecht, Nederland.

Inloop 19:00
Start workshop 19:30
Einde workshop 22:00

Prijs: €60 voor alle 3 de avonden. Losse tickets per avond: €22,50.

Tickets via Hipsy:
https://hipsy.nl/event/215405-play-all-utrecht-core-energetica-1e-avond-aanwezig-zijn-in-jezelf

 

Tjitske Holtrop is lichaamsgericht therapeut met haar praktijk in Amsterdam. Ze probeert mensen in contact te brengen met hun zin in het leven, hun hart en hun kracht. Naast haar werk als therapeut, werkt Tjitske ook als antropoloog in de wereld van de wetenschap. Hoofd en hart verbinden, daar ligt voor haar de kracht en de schoonheid.
https://tjitskeholtrop.nl/

Anne-Monique Walstra is Core Energetica therapeut, en is trainer en therapeut voor paarden. Ze heeft een praktijk voor lichaamsgerichte psychotherapie in Leusden en in Weert. Ze is ooit bij PLAY terecht gekomen doordat ze op de PLAY festivals is gaan koken, en ze heeft een tijd vrouwencirkels bij PLAY gegeven. Inmiddels ligt haar hart veelal bij het diepgaande persoonlijke ontwikkelings- en traumawerk met mensen en paarden. Ze bloeit op in connectie met vrienden, en speelt en knuffelt graag. Ze houdt van gitaar spelen en zingen, lange wandelingen door de bossen, en zitten bij een vuurtje. https://www.anne-monique.nl/

Anne-Monique & Tjitske hebben beiden de beroepsopleiding afgerond van het Netherlands Institute of Core Energetics.

Organiser

  • Anne-Monique Walstra en Tjitske Holtrop

Venue

  • PLAY Utrecht, Kanaalweg 84A, 3533 HG Utrecht, Nederland
  • Kanaalweg 84A
    Utrecht, 3533HG Netherlands
    + Google Map